Image
SEO uyumlu 100 kelime metin kaç TL?

SEO uyumlu 100 kelime metin kaç TL?

100 kelime metin kaç TL, makale yazma ücreti ne kadar vb. tüm soruları Yigo Dijital ekibi olarak cevapladık.

Bildiğiniz üzere dijital dünya her sektörün ve her sitenin birbiriyle yarıştığı bir alan haline geldi. Web alanında rekabet doruklarda yaşanıyor desek yeridir.

Bu rekabet hız kesmeden devam ederken reklam ve tanıtım maliyetleri de almış başını gidiyor. Hal böyle olunca da pek çok web girişimcisi SEO uyumlu metinleri radarına aldı. Bu metinler genellikle 100 kelime üzerinden ücretlendirilir.

Peki, 100 kelime metin kaç TL? Hemen piyasa genelinden aldığımız verileri karşılaştıralım.

Makale Yazma ücreti ne kadar?

100 kelime metin kaç tl, Makale Yazma ücreti ne kadar?
100 kelime metin kaç tl, makale yazma ücreti ne kadar?

Makale yazma ücreti firmadan ya da kişiden kişiye değişse de çeşitli platformlardan ortalama rakamları almayı başardık. İşte 100 kelime metin ücretleri:

Yigo DijitalForum SiteleriDiğer Makale Firmaları
100 kelime ücreti: 20 TL100 kelime ücreti: 10-15 TL20-50 TL

SEO uyumlu makale fiyatlarını belirleyen pek çok etken bulunmaktadır. Firmanın ya da kişinin kalitesi, yazım tarzı, disiplini, müşteri memnuniyeti ve referansları bu etkenlerden bazılarıdır.

Yigo Dijital olarak biz en uygun fiyata en yüksek kaliteyi sunma ilkesi ile hareket ediyoruz. Firmamızda fiyatlar her senenin başında belirlenir ve sene sonuna kadar devam eder.

Yani müşterilerimiz 1 sene boyunca hangi ücretlerle karşılaşacağını bilir. Bu da önemli bir memnuniyet göstergesidir.

Konu Özeti

100 kelime metin ücreti 10 TL ila 50 TL arasında değişiklik göstermektedir. Makale alırken ilgili firmayı ya da yazarı iyice araştırmalısınız. Örnek makaleleri, referansları ve müşteri iletişimi firmanın kalitesini gösteren başlıca unsurlardır.

Sıkça Sorulan Sorular

İçerikleri ne kadar sürede teslim ediyorsunuz?

İçerikleri genellikle 24 saat içerisinde teslim ediyoruz. Daha acil siparişlerinizi için “Ekspress makale” seçeneğimizi değerlendirebilirsiniz. Ekspress makaleler 12 saat içerisinde teslim edilir. 100 kelime metin ücreti 30 TL’dir.

Kredi kartı ile ödeme alıyor musunuz?

Evet. Kredi kartı ile ödeme alıyoruz. Sipariş ücretlerini kredi kartı ile ödemek için whatsapp hattımızdan iletişime geçerek ödeme linki alabilirsiniz. Ekstra bir kesintimiz yoktur.

One thought on “SEO uyumlu 100 kelime metin kaç TL?
  1. Makale yazarı ne kadar kazanır [40.000 TL +?] | Yigo Dijital

    […] dalgalı fiyatlarla karşılaşabiliyorlar. Yigo Dijital olarak 2024 senesi için belirlemediğimiz 100 kelime metin ücreti 20 […]

    Haziran 29, 2024

Comments are closed.