Image
En İyi Kopya Kontrol Siteleri

En İyi Kopya Kontrol Siteleri

Kopya kontrol siteleri aynı zamanda makale özgünlük testi siteleri ve intihal denetleyicisi olarak da geçer. Özgünlük, kaliteli bir makalenin olmazsa olmazıdır. İdeal bir makalede özgünlük oranı en az %90 olmalıdır. Aksi halde beklenen faydayı göstermeyebilir.

İçeriklerinizin kopya oranını öğrenmek için kullanabileceğiniz onlarca pratik platform bulunuyor. Bunların içerisinden en popüler olanları sizler için derledik.

Makale Özgünlük Testi Siteleri

  • Duplichecker:Oldukça popülerdir. Genellikle 1-2 dakika içerisinde sonucu verir. Ayrıca özgünlük raporunu PDF formatında indirme seçeneği de mevcuttur. Kullanımı ücretsizdir. 1000 kelimeye kadar tarama gerçekleştirebilirsiniz.
  • Plagiarism Detector: Bir başka ücretsiz platform da Plagiarism Detector’dur. Kullanımı ücretsizdir. 1000 kelimeye kadar işlem gerçekleştirebilirsiniz. Kelime sayısına bağlı olmakla birlikte 1-3 dakika arasında sonuç verir.
  • Small SEO Tools: Oldukça hızlı ve pratiktir. Ayrıca kopya kontrol dışında onlarca araç barındırmaktadır. Tıpkı diğerleri gibi burada da 1000 kelimeye kadar işlem yapabilirsiniz.
  • Quatext: Belgenizdeki tüm içeriği kopyalayıp ilgili alana yapıştırmanız ve tarama butonuna basmanız yeterlidir. Quatext, kopya olabilecek her türlü içeriği belirlemek için DeepSearch™ Teknolojisini kullanıyor.

Kendiniz bir makale hazırladıysanız ya da bir firmadan satın aldıysanız özgünlük raporlarını incelemenizde fayda var. Min. %90 özgünlük oranı mevcut olmayan içeriklerde revizyon talep etmenizi tavsiye ederiz.

Yazar360 ekibi olarak teslim ettiğimiz her makalenin yanında kopya kontrol raporlarını da iletmekteyiz. Böylece müşterilerimiz, kafalarında herhangi bir soru işareti olmadan güvenle alışveriş yapabilmektedir.