Image
İçerik Satın Al: Tam Zamanında ve Eksiksiz

İçerik Satın Al: Tam Zamanında ve Eksiksiz

İçerik satın al, sıralamalarda söz sahibi ol. Sizlerde Google, Yandex ve Bing gibi arama motorlarında web sitenizi hak ettiği yerlere taşıma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Nasıl mı? Elbette kaliteli, özgün ve SEO uyumlu içeriklerle…

Her web girişimcisinin bildiği üzere “İçerik Kraldır” ve SEO‘nun vazgeçilmez bir parçasıdır. Neredeyse her gün on binlerce web site yayın hayatına başlıyor. Dolayısıyla devasa bir rekabet söz konusu. Hal böyle olunca da SEO uyumlu makalelerin önemi daha da fazla artıyor.

Yigo Dijital olarak, 5 yılı aşkın içerik tecrübemiz ile kalite çizgimizi bozmadan müşterilerimize hizmet sağlıyoruz. SEO trendlerini yakından takip ediyor ve tüm yeniliklere ayak uyduruyoruz.

Uzun yıllara dayanan deneyimimizle içeriklerin SEO otoritesi açısından kritik öneme sahip olduğunu söyleyebiliriz. Küçük, orta ya da büyük ölçekli tüm firmalar bu tür hizmetlere sık sık ihtiyaç duyarlar. Aynı şekilde bireysel siteler içinde kaliteli içerik ihtiyacı şarttır.

Google’da site otoritenizi arttırmak ve sıralamalarda iyileştirme yaşamak istiyorsan sende içerik satın al, farkı hisset!

Makale Yazma ücreti ne kadar?

Her firmanın ve yazarın içerik kalitesi, yazım tarzı ve disiplini farklıdır. Dolayısıyla fiyatlar değişiklik gösterir. Yigo Dijital’de makale fiyatları her senenin başında belirlenir ve sene sonuna kadar devam eder.

2024 itibarıyla iki çeşit makale paketimiz bulunmaktadır. Bunlar; standart makale ve ekspress makale şeklindedir. Standart makaleler genellikle 24-48 saat içerisinde teslim edilir. 100 kelimesi 20 TL’dir.

Ekspress makaleler ise maksimum 12 saat içerisinde teslim edilir. Ekspress makalelerin 100 kelimesi 30 TL olarak belirlenmiştir. 500 TL ve üzeri tutarda içerik satın alan müşterilerimize %10 indirim uygulamaktayız.

SEO Uyumlu Makalelere Neden İhtiyaç Duyulur?

İçerik satın al, sıralamalarda söz sahibi ol
İçerik satın al, sıralamalarda söz sahibi ol

SEO uyumlu makale yazmak yaratıcılık, yetenek, disiplin, zaman ve sabır isteyen bir iştir. Bu hizmete müşteriler genellikle şu nedenlerle ihtiyaç duyarlar;

 • Yeterli zamanlarının olmaması
 • İçerik yazma deneyimi ve becerilerinin olmaması
 • Profesyonel destek almak istemeleri
 • Sıralamalarda iyileştirme yaşamak istemeleri
 • Site otoritesini arttırmak istemeleri
 • Reklam maliyetlerini düşürmek istemeleri

Bu liste daha da fazla uzatılabilir. Ancak en bilinen nedenler bunlardır. İçerik satın almak, bir gider değil aksine web sitenize yaptığınız uzun vadeli bir yatırımdır.

SEO uyumlu makale nasıl olmalı?

 • Basit ve anlaşılır bir dil kullanılmalıdır.
 • İlgi çekici bir başlık seçilmelidir.
 • Anahtar kelimeler vurgulanmalıdır.
 • İçerik, minimum 300 kelime olmalıdır.
 • Web sitede yayınlarken resimler kullanılmalıdır.
 • İç ve dış linklere yer verilmelidir.
 • Paragraflar ve cümleler kısa tutulmalıdır.

İçerik Satın Almak İsteyenlere Öneriler

SEO uyumu makale çalışması yaptırmak istiyorsanız sitenizin başarısını katlayacak bazı önerilerimiz mevcut:

 • İçerik uzunluğu konudan konuya değişir. Ancak kapsamlı konular için min. 600 kelime olacak şekilde sipariş vermenizi öneririz.
 • Teslim aldığınız makalelerin hepsini bir anda girmek yerine düzenli bir şekilde günlere bölerek yayınlamak Google açısından daha faydalı olacaktır.
 • Eğer web siteniz yeniyse yüksek aranma hacmine sahip anahtar kelimelerle vakit kaybetmeyin. Düşük aranma hacimlerine odaklanarak daha fazla içeriği sıralamaya sokabilirsiniz.

Yapay Zeka İle İçerik Yazanların Dikkatine

Yapay zeka teknolojisi adeta etrafımızı sarmış durumda. Özellikle ChatGPT gibi sistemlerin dijital dünyaya olan katkısı oldukça fazla. Fakat arama motorları bu konuda oldukça hassas. Gerçek bir yazar tarafından üretilen içeriklerin çok daha iyi sıralama aldığı ve kalıcı etki oluşturduğu biliniyor.

Amacınız okuyucu sitede tutmak ya da potansiyel müşteri çekmek ise özgün ve insan yazımı içeriklerden şaşmamanız gerekiyor.

Ancak bireysel olarak ChatGPT makaleleri ile çalışmayı tercih eden oldukça büyük bir kesim mevcut. Burada elbette tercih sizindir. Biz, Yigo Dijital olarak hiçbir siparişimizde yapay zeka kullanmıyoruz. Bu konuda net ve kesin çizgilerimiz bulunmaktadır.

Makale yazma siteleri arasında öncü marka!

İşimize gösterdiğimiz saygıyı ve değeri müşterilerimize yansıtmayı seviyoruz. Yigo Dijital olarak bizi farklı kılan başlıca noktalar şunlardır:

 • Tam zamanında ve eksiksiz teslimat
 • Uygun fiyat politikası
 • Kaliteli ve özgün içerik garantisi
 • Etkili iletişim ve destek

Sende Yigo Dijital’den içerik satın al, standart kalıpların dışına çık! Disiplinli bir ekiple çalışmak ve kaliteli içeriklere kavuşmak için aşağıdaki whatsapp butonundan bizlere ulaşabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

1000 kelimelik metin kaç sayfa?

1000 kelimelik bir makale word dosyasında bir buçuk sayfaya denk gelir. Web siteleri için ideal bir rakamdır.

Kolay ve SEO uyumlu bir URL nasıl olmalı?

SEO uyumlu URL’ler mümkünse yalnızca anahtar kelimeden oluşmalıdır. Ekstra kelimeler ya da rakamlar olmamalıdır.

SEO uyumlu makale kaç kelime olmalı?

Bu konudan konuya değişir. Ancak içeriklerin minimum 300 kelime olması önerilmektedir. Ancak konunun kapsamı genişse 300 kelimede kesmemek gerekir.

One thought on “İçerik Satın Al: Tam Zamanında ve Eksiksiz
 1. Makale Satın Al, Sıralamanı Yükselt! - Yigo Dijital

  […] Kaliteli içerikler sadece arama motorları için değil, aynı zamanda kullanıcılar için de optimize edilir. Bu tür içerikler, kullanıcıların aradıkları bilgiyi kolayca bulmalarını sağlar ve iyi bir kullanıcı deneyimi sunar. […]

  Haziran 21, 2024

Comments are closed.