Image
Uygun Fiyatlarla Kaliteli Makale Satın Al

Uygun Fiyatlarla Kaliteli Makale Satın Al

Yigo Dijital’den makale satın al, kaliteyle tanış. Uygun fiyatlar, zamanında ve eksiksiz teslimat. 08503046280 No’lu whatsapp hattımıza yazın, cevaplayalım.

Yigo Dijital, 5 seneyi aşkın zamandır SEO uyumlu içerik alanında faaliyet göstermektedir. Sayısız firma ile çalışan ekibimiz, binlerce makale teslimatı sağlamıştır. Bu başarımızın arkında işimize verdiğimiz değer yatmaktadır.

Ekip olarak tüm web yeniliklerine ayak uyduruyoruz. Kendimizi sürekli geliştirerek ekibimizin başarma güdülerini arttırıyoruz. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutuyor ve kaliteden asla ödün vermiyoruz. Bizden makale satın alan müşterilerimiz de genellikle olumlu geri bildirimlerde bulunuyorlar.

Makale Yazma ücreti ne kadar?

Yigo Dijital içerik ajansında fiyatlar her senenin başında güncellenir ve sene sonuna kadar devam eder. Şu anda 2 adet farklı paketimiz mevcuttur. Bunlar;

1- Standart Makale

2- Ekspress Makale

Standart makale 24 saat içerisinde teslim edilir ve 100 kelimesi 20 TL’dir. Ekspress makale ise 12 saat içerisinde teslim edilir ve 100 kelimesi 30 TL’dir. İçeriklerimizde kalite farkı yoktur. Yalnızca zaman farkı vardır.

SEO Uyumlu Ne Demek?

SEO, arama motoru optimizasyonu anlamına gelir. SEO uyumlu demek, arama motorları ile uyumlu demektir. Bunun için çeşitli teknikler kullanılır.

Anahtar kelime kullanımı, başlık seçimi, meta açıklamalar, resimler, akıcı anlatım, özgünlük vb. öğeleri kapsamaktadır.

SEO Uyumlu Makale Satın Almak Neden Önemlidir?

Yigo Dijital'den makale satın al, kaliteyle tanış
Yigo Dijital’den makale satın al, kaliteyle tanış

SEO uyumlu makaleler, bir web sitesinin arama motoru sonuç sayfalarında (SERP) daha yüksek sıralamalara ulaşmasını sağlamak amacıyla optimize edilen içeriklerdir. Bu tür makaleler, belirli anahtar kelimeler ve SEO teknikleri kullanılarak hazırlanır.

Kaliteli içerikler sadece arama motorları için değil, aynı zamanda kullanıcılar için de optimize edilir. Bu tür içerikler, kullanıcıların aradıkları bilgiyi kolayca bulmalarını sağlar ve iyi bir kullanıcı deneyimi sunar.

Mutlaka deneyimli kişiler tarafından yazılmalıdır. Ayrıca akıcı, anlaşılır ve kesinlikle özgün olmalıdır. Kopya içerik barındıran makaleler Google’ın gözünde değersizdir. Bu da sıralamalarınızı olumsuz etkiler.

Eğer yeterli vaktiniz yoksa ya da profesyonel destek istiyorsanız hemen whatsapp hattımızdan iletişime geçerek makale satın alabilirsiniz.

SEO Uyumlu İçeriklerde Özgünlüğün Önemi

Özgünlük, bir makalenin kalitesini gösteren en önemli unsurlardan biridir. Kopya içerikler, spin içerikler ya da yapay zeka ile yazılan içerikler hem arama motorları açısından hem de kullanıcı deneyimi açısından olumsuz etki yaratır.

Google, Bing ve Yandex gibi popüler arama motorları artık tamamen kullanıcılara fayda sağlayan makalelere odaklanıyor. Dolayısıyla özgün makalelerin önemi her geçen gün daha da katlanıyor.

Eğer bir makalenin özgünlüğünden şüphe ediyorsanız aşağıdaki özgünlük testi sitelerinde tarama yaptırabilirsiniz:

Yukarıdaki sitelerden herhangi birine girdikten sonra makalenizi ilgili alana yapıştırıp tarama butonuna basmanız yeterli olacaktır. Özgünlük problemleri ile uğraşmak istemiyorsan sende Yigo Dijital’den makale satın al ve arkana yaslan.

İdeal Bir Web Makalesi Nasıl Olmalıdır?

İdeal bir web makalesi, okuyucunun ilgisini çekmek, bilgilendirmek ve harekete geçirmek için belirli özelliklere sahip olmalıdır. Bunun yanında SEO standartlarını da karşılamalıdır. Dikkat edilmesi gereken başlıca noktalar şunlardır:

 • Dikkat çekici başlıklar kullanılmalıdır.
 • Giriş kısmı kısa ve öz olmalıdır.
 • İçerik, akıcı ve anlaşılır bir yapıda yazılmalıdır.
 • En az 2 altbaşlık kullanılmalıdır.
 • Basit ve anlaşılır bir dil kullanılmalıdır.
 • Anahtar kelimeler vurgulanmalıdır.
 • Konu, gittiği yere kadar yazılmalı ve kesilmemelidir.
 • Anahtar kelimeler zorlama yolu ile değil doğal bir şekilde yerleştirilmelidir.
 • İçerik mutlaka özgün olmalıdır.
 • Yapay zeka kullanılmamalıdır.

İçerik Hizmetlerinde Bizi Farklı Kılan Noktalar

Yigo Dijital için para her zaman ikinci plandadır. Önemli olan müşteri memnuniyetidir. Ayrıca etkili bir iletişim kurmak ve destek sağlamak gerekir. Yılların getirdiği tecrübe ile bu alana öncülük eden markalardan biriyiz.

Disiplinli, özenli ve titiz çalışmalarımız ile anılmaktan gurur duyuyoruz. Her geçen gün daha da fazla büyüyerek yolumuzda emin adımlarla ilerliyoruz. Tüm bu ayrıcalıklardan yararlanmak için sende makale satın al, web sitene hak ettiği değer kazandır.

Sıkça Sorulan Sorular

1- 100 kelime metin kaç TL?

100 kelime makale ücreti 2024 itibarıyla Yigo Dijital’de 20 TL’dir. Bu makaleler genellikle 24 saat içerisinde teslim edilir. Eğer daha acil ihtiyaçlarınız varsa Eksprees makale hizmetimiz mevcuttur. 12 saat içerisinde teslim edilir ve 100 kelimesi 30 TL’dir.

2- 1 makale kaç sayfa?

500-600 kelimelik bir makale genellikle 1 sayfayı doldurmaktadır.

SEO uyumlu makale kaç kelime olmalı?

Bu konudan konuya değişir. Ancak içeriklerin minimum 300 kelime olması önerilmektedir. Ancak konunun kapsamı genişse 300 kelimede kesmemek gerekir.

2 thoughts on “Uygun Fiyatlarla Kaliteli Makale Satın Al
 1. SEO Yazısı Kaç Kelime Olmalı? - Yigo Dijital

  […] ve SEO uyumlu bir makale yazmak yaratıcılık, disiplin, özen, sabır ve dikkat ister. Bu konuda size birkaç tavsiyede […]

  Haziran 22, 2024
 2. SEO Uyumlu Makale Yapay Zeka İle Yazılır Mı? - Yigo Dijital

  […] web site sahipleri, makale maliyetlerini düşürmek için bu yola başvurabiliyorlar. Fakat sitelerine verdikleri zarar uzun […]

  Haziran 23, 2024

Comments are closed.