Image
Makale yazdırma ücretleri: 2024 Fiyatları

Makale yazdırma ücretleri: 2024 Fiyatları

Makale yazdırma ücretleri firmadan firmaya değişiklik gösterir. İçerik fiyatlarını belirleyen pek çok faktör bulunmaktadır. Ekibin kalitesi, tarzı, titizliği, müşteri memnuniyeti ve desteği bunlardan bazılarıdır.

SEO uyumlu makale alanında hizmet veren firmaların sayısı diğer sektörlere göre daha azdır. Tüm şirketlerin ücret politikaları da farklıdır. Yigo Dijital, ücret değişikliklerini her senenin başında yapar.

Aynı sene içerisinde ara zamlar söz konusu değildir. Bir müşteri, Yigo Dijital’e sipariş vermek istediğinde sene boyunca hangi fiyatlarla karşılaşacağını bilir.

Bu da müşteri memnuniyetini beraberinde getirir. Müşterilerimizle olan ilişkilerimize ve onların geribildirimlerine önem veriyoruz.

Kendimizi ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek çizgimizi bozmadan ilerliyoruz. Makale alanında çoğunlukla Yigo Dijital’in tercih edilmesinin başlıca sebeplerinin de bunlar olduğunu düşünüyoruz.

SEO uyumlu makale fiyatları

SEO uyumlu makale fiyatları
Makale yazdırma ücretleri (2024 GÜNCEL)

SEO uyumlu içerik fiyatları firmamızda 2 paket şeklinde sunulmaktadır. Bunlardan ilki standart makale, ikincisi ise ekspress makaledir. Paketlerimizde makale yazdırma ücretleri ise şu şekildedir:

  • Standart makale: 100 kelimesi 20 TL (2024)
  • Ekspress makale: 100 kelimesi 30 TL (2024)

Neden 2 farklı paket var? Normalde bazı firmalar paraya göre kalite belirlemektedir. Ancak Yigo Dijital’de kalite farkı yoktur. Tüm makaleler aynı özen ve titizlikle yazılır. Yalnızca zaman farkı bulunmaktadır. Bu zaman farkı ise şu şekildedir:

  • Standart makale: 24-48 saat içerisinde teslim
  • Ekspress makale: 12 saat içerisinde teslim

Bildiğiniz üzere zaman en değerli servettir. Bunu göz önünde bulundurarak kaliteden ödün vermek yerine zamana göre fiyatlandırma yapmanın daha mantıklı olduğunu düşünüyoruz.

100 kelime metin kaç TL?

100 kelime metin piyasa genelinde 8 ila 50 TL arasında değişiklik gösteriyor. Ticari forumlarda ya da içerik firmalarının sitelerinde büyük ihtimalle bu fiyatlarla karşılaşacaksınız.

Yukarıda da belirttiğimiz gibi Yigo Dijital içerik ajansımızda 100 kelimelik SEO uyumlu özgün bir makale 20 TL’den başlamaktadır. Acil siparişleriniz için ise 100 kelimesi 30 TL olan “Ekspress Makale” hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Konu Özeti

Makale yazdırma ücretleri 2024 itibarıyla 100 kelime başına 8 TL ila 50 TL arasında değişmektedir. Tabi ki bu fiyatlar daha da fazla artabilir ya da azalabilir. Yigo Dijital 2024 makale fiyatları ise 20 TL’den başlamaktadır. Fiyatlarımız her senenin başında belirlenir ve sene sonuna kadar sabit devam eder.

Sıkça Sorulan Sorular

1000 kelimelik metin kaç sayfa?

1000 kelimelik SEO uyumlu bir metin yaklaşık 2.5 sayfaya denk gelmektedir. Tabi ki bu kaç punto ile yazıldığına göre de değişir. 12 punto ile Word’de hazırlanan 1000 kelimelik bir makale ortalama 2.5 sayfa tutar.

Metin yazarlığı ne kadar maaş alır?

Metin yazarlığı maaşları kişinin kalitesine, yazım tarzına, müşteri portföyüne ve ücretlendirme politikasına göre değişir. Eğer kendiniz bireysel olarak değil de bir firmada çalışacaksanız asgari ücret ile +10.000 lira üstü arasında değişiklik gösterir.